yalan
22 بهمن 1401 - 12:16

مردم شرق گلستان امروز با حضور گسترده خود از حریم نظام‌جمهوری اسلامی دفاع کردند

مردم شرق گلستان مانند مردم سراسر کشور امروز با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن در واقع از حریم حرم نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان دفاع کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس مردم استان گلستان به ویژه شرق گلستان پایتخت اقوام و مذاهب گوناگون بوده و بیش از ۱۶ تنوع قومیتی در شرق استان وجود دارد.امروز مردم ولایی و شهیدپرور شرق گلستان از هر قوم و مذهب و با هر گرایش سیاسی  در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافته و ثابت کردند که معاندین نظام جمهوری اسلامی جایگاهی در میان مردم نداشته و همواره در دفاع از جمهوری اسلامی در میدان هستند.

مردم شرق گلستان در شهرستان های آزادشهر، رامیان، علی اباد کتول، مینودشت، گنبدکاووس، گالیکش، کلاله و مراوه تپه امروز با حضور گسترده، پرشور و شعور خود نشان دادند، افرادی که در قالب اغتشاشات آمده و پشت سر آنها افرادی که فریب خورده و یا نقش لیدر داشته به پیروی از آنها حرکت کردند برخلاف ادعاهای دشمنان که مطرح کردند همه ملت ایران هستند، عده ای اندک از ملت ایران بودند.اگر در ان دوره  بسیاری از مردم با حضور خود در تظاهرات، یا هشت سال دفاع مقدس جان خود را فدا کردند و یا بعدها شهدای امنیت و شهدای مدافع حرم باعث استمرار نظام جمهوری اسلامی شدند، امروز مردم کشورمان با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن در واقع از حرم حریم نظام جمهوری اسلامی و آرمان شهدا دفاع کردند.

حضور گسترده مردم نشان داد تیر دشمن خطا رفته است

فرماندار ویژه گنبدکاووس در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس گفت: مردم گنبدکاووس امروز هم مانند سالهای قبل با حضور گسترده خود ثابت کردند که پیرو منویات مقام معظم رهبری بوده و همواره نظام جمهوری اسلامی را از گزند دشمنان حفظ خواهند کرد.

مهدی دهرویه اظهار کرد: در اتفاقات چند ماه گذشته، دشمن با برنامه ریزی های خود قصد داشت تا وحدت و انسجام ملی مردم‌ایران را از بین ببرد و بین مردم و ولایت فاصله بیندازد اما ملت ایران با عدم همراهی خود تو دهنی محکمی به دشمنان زدند.

وی تصریح کرد: با وجود تنوع مذاهب و اقوام مختلف بین مردم گنبدکاووس، امروز شاهد حضور گسترده مردم شهرستان از هر قوم‌و مذهب و با هر گروه سنی و گرایش سیاسی هستیم و این نشان دهنده بصیرت و اگاهی مردم همیشه در صحنه گنبدکاووس را نشان می دهد.

مردم با حضور خود پرچم اقتدار و عزت ایران اسلامی را در جهان به اهتزاز در اوردند

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم گنبدکاووس امروز با حضور دشمن شکن خود با شهدای انقلاب اسلامی و شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کرده و پرچم اقتدار، استقلال، عزت، عقلانیت و آزادی را در جهان به اهتزاز در اوردند.

امانقلیچ شادمهر اظهار کرد: امروز ملت ایران و مردم گنبدکاووس با حضور بی نظیر خود در راهپیمایی ثابت کردند خصومت و دشمنی استکبار جهانی نه تنها در عزم جدی مردم خللی ایجاد نمی کند بلکه مصمم تر از گذشته برای سرافرازی و سربلندی ایران عزیز در میدان حضور خواهند داشت.

وی تصریح کرد: به فضل خداوند و با همراهی مردم با نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی ثابت می کنیم فتح و ظفر متعلق با مردم ایران بوده و افول و شکست نصیب دشمنان خواهد شد.

مردم وحدت و یکپارچگی خودرا با دولتمردان به نمایش گذاشتند

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: مردم ایران اسلامی و گنبدکاووس با حضور پرشور خود وحدت، یکپارچگی و همدلی خود با دولتمردان و رهبر معظم انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

آخوند عبدالباسط نوریزاد اظهار کرد: دشمنان قصد دارند بین اقوام مختلف با یکدیگر، مردم با ولایت و مردم با مسئولان فاصله بیندازند و امروز مردم  آگاه و فهیم با حضور خود نشان دادند در کنار رهبر معظم انقلاب و مسیولان بوده و از آرمان های شهدا و نظام جمهوری اسلامی دفاع خواهند کرد.

وی تصریح کرد: امروز لرزه بر اندام استکبار جهانی و صهیونیست افتاد و بار دیگر انها با تمام برنامه ریزی های انجام شده، در مسیر اهداف خود شکست خورده و مایوس شدند.

امروز امنیت کشور با حضور مردم تثبیت شد

فرماندار شهرستان گالیکش در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گالیکش گفت: حضور حداکثری مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی سبب تداوم و استمرار انقلاب اسلامی شده است.

علی جوان اظهار کرد: امروز مردم با حضور گسترده خود امنیت پایدار کشور را تثبیت کرده و اقتدار نظام‌جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر به جهانیان گوشزد کردند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران مردمی بوده و برگرفته از آموزه های دینی است و تا زمانی که مردم در کنار ولایت بوده و با بصیرت و هوشیاری در میدان باشند، هرگز دشمن نخواهد توانست به نظام‌جمهوری اسلامی ضربه بزند.

مردم با حضور خود پاسخ کوبنده به دشمنی های مغرضانه استکبار جهانی دادند

امام جمعه اهل سنت کلاله در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در کلاله گفت: مردم ایران اسلامی امروز با حضور پرشور، ضمن نشان دادن اقتدار خود، به دشمنی های مغرضانه استکبار جهانی پاسخ شایسته و کوبنده دادند.

آخوند محمد احمدی اظهار کرد: امروز مردم نشان دادند که با وجود همه توطئه ها و تحریم های ناجوانمردانه استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی نمی توانند علیه کشور سرافراز ایران اقدامی کنند.

انتهای پیام/۸۳۰۲۱

منبع: فارس
شناسه خبر: 1032900